MIC SI VOINIC
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
MIC SI VOINIC

LUMEA COPIILOR
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Spune-ti parerea!!!!

In jos 
+5
paul_A
amalia-carmen
anuta22
popescumelinda
lilique
9 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Merita Anuta sa participe in continuare la concurs, dupa ce a incercat sa triseze si a fost descalificata?
da
Spune-ti parerea!!!! Vote_lcap13%Spune-ti parerea!!!! Vote_rcap
 13% [ 2 ]
nu
Spune-ti parerea!!!! Vote_lcap69%Spune-ti parerea!!!! Vote_rcap
 69% [ 11 ]
doar la urmatoarele
Spune-ti parerea!!!! Vote_lcap18%Spune-ti parerea!!!! Vote_rcap
 18% [ 3 ]
Total voturi : 16
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
lilique
sunt mic si voinic
sunt mic si voinic
lilique


feminin Berbec
Data inscrierii : 31/01/2009 Numarul mesajelor : 5434
Varsta : 40
Localizare : Tg-Jiu
Joburi/Distractii : Secretar scoala
Stare de spirit : o mamica implinita
Numele lui BB : Doncea Florin Valentin 10.07.2006

Spune-ti parerea!!!! Ginerica2

Spune-ti parerea!!!! Je-Copy


buna eu sunt
mic si voinic: 10

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptySam 14 Noi 2009, 13:23

Merita Anuta sa participe in continuare la concurs, dupa ce a incercat sa triseze si a fost descalificata?


Va asteptam sa va spuneti parerea, votul va fii secret, nu va cer sa si postati, doar sa votati... Nu puteti sa va schimbati optiunea dupa ce ati votat!!!
Sus In jos
popescumelinda
Mamica noua
Mamica noua



feminin Sagetator
Data inscrierii : 22/03/2009 Numarul mesajelor : 251
Varsta : 47
Localizare : BUCURESTI
Joburi/Distractii : prieteni
Stare de spirit : buna
Numele lui BB : Popescu Larisa Gabriela- 15/02/2008

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptySam 14 Noi 2009, 13:56

As dori sa-mi spun si eu parerea...eu am cunoscut-o pe ANUTA22..pe siteul Nounascuti acum mult timp in 2007 in decembrie cred,sau 2008..adika demult....si am crezut mereu ca e fata faina..o votam si ma vota,ne ajutam reciproc...pana nu demult cand pe forumul mamici chochete am concurat si eu la un concurs iar ea concura in 8,9 locuri(pozamea,mic si voinic,numaistiu..multe locuri)..si eu o votam..dar smechera pana nu o votam in toate locurile nu imi confirma nici mie macar acea singur vot...apoi cand iam zis...mi-a zis ca asa vrea ea..apoi sa uitat la ce concurs particip eu.si ma intrebat si iam zis,si iam adus aminte ca avea si ea poze acolo..apoi vroia si ea acolo sa participe..si nu ma ajutat cu nici un vot..doar daca o votam si eu pe ea acolo..si asa sa luat de mine si sa certat cam in fiecare zi..sa o votez pe ea acolo prima si eu al doilea...smechera fata!!!...trimitand mesaje la administratori ca asa era regula...si mi-a zis sa trimit sau la gabi sau la adriana..si apoi cand sau afisat rezultatele..a iesit pe locul 2 si ma luat in sutui,ma facut "NESIMITA"..ca nu am votat-o..desi eu votasem,dar am trimis mesaj gresit la gabi...dar in fine...faptul era ca premiile erau niste goblene pe care ea nici nu stia ce sunt alea..si nu stia sa le coase,,iar alte fete vroiau foarte muult sa castige..dar nu aveau sanse!!!...apoi pentru asta am primit doar jigniri si din nesimtita si tampita nu ma scos...apoi iam dat "IGINORE"..si apoi ma contactat ca "sexoasa_dulce"..cica..si mia- zis ca e de pe mamici chochete,apoi ca este cumnata lu Anuta apoi ..ca este chiar ea...deci o mincinoasa ...si iam dat ignore si la contul ei.

Apoi o perioada am avut liniste..desi mi-au zis multe mamici si fete ce au patit si ele cu ea..si ca e "nesimtita"si peste tot se baga prima la orice site si forum..am vazut-o si eu si de asta nici nu concuram niciunde....multe mamici erau amentintate si chiar facute si jignite...dar cea ce ma deranjat era ca pe unele forumuri chiar le-a luat unele premii de la fete ..care chiar au muncit pt. acele premii..cum era un fard cu multe culori castigat de o alta mamica..apoi aceea mamica si-a facut un forum si apoi ANUTA22..a parat-o administratorului de site la care castigase saraca mamica..si normal ca acea mamica nu a mai primit premiul desi muncise si votase si adunase voturi...apoi dupa cateva zile mi-au zis mamicile ca se "falea"cu acel premiu"vai doamne ce a castigat ea"...pai e chiar "NESIMTIRE"..nu credeti...alta mamica tot asa..a castigat o bluza pt. copilasul ei..nu dau nume...apoi ea repede in ultima zi a strans 300 de voturi si ia luat premiul..prin fraudare..degeaba a zis mamica de pe locul 2,degeaba a fist rpietena buna cu adminul..deci degeaba..."tot nesimtire curata"..mi-a zis mamica respectiva...iar pe NN tot asa a patit o mamica...
Eu una doar la acel concurs am patit-o cu ea..desi o credeam fata buna si corecta,dar m-am inselat...apoi nu stiu daca sa va zic...dar cine a vazut-o..(mi-a zis o mamica care sa intilnit cu ea si cu fetita ei si cu bunica ei..sunt cam tuciurii)adika intelegeti voi...si APOI AM INTELES CUM SUNT EI!!!!..TOTUL VOR GRATIS SI SA CASTIGE PESTE TOT...FARA BANI DOAR CU CERTURI SI CU JGONIRI SI AMENTINTARI!!!..de asta nici numai concurez niciunde unde o vad....NU MERITA!!!..
Iar acum chiar sa dat de gol....chiar atata cap sa ai??sa te votezi singura???PACAT!!!
Sus In jos
popescumelinda
Mamica noua
Mamica noua



feminin Sagetator
Data inscrierii : 22/03/2009 Numarul mesajelor : 251
Varsta : 47
Localizare : BUCURESTI
Joburi/Distractii : prieteni
Stare de spirit : buna
Numele lui BB : Popescu Larisa Gabriela- 15/02/2008

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptySam 14 Noi 2009, 13:58

sper ca nu vam plictisit....dar multe mamici si fete chiar mi-au zis ca ea era peste tot si era cam prima..pai nu e si normal??daca noi concuram pe bune iar altele fac ce fac???..asta e..."NU AI CE SA CERI CUIVA CE NU ARE"???C NU-I ASA???? Spune-ti parerea!!!! 359458
Sus In jos
lilique
sunt mic si voinic
sunt mic si voinic
lilique


feminin Berbec
Data inscrierii : 31/01/2009 Numarul mesajelor : 5434
Varsta : 40
Localizare : Tg-Jiu
Joburi/Distractii : Secretar scoala
Stare de spirit : o mamica implinita
Numele lui BB : Doncea Florin Valentin 10.07.2006

Spune-ti parerea!!!! Ginerica2

Spune-ti parerea!!!! Je-Copy


buna eu sunt
mic si voinic: 10

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptySam 14 Noi 2009, 14:07

Va asteptam in numar cat mai mare sa votati, iar cele care vreti puteti sa va si spuneti parerea...

Sondajul e deschis pe 5 zile...
Sus In jos
anuta22
membru super expert
membru super  expert
anuta22


feminin Gemeni
Data inscrierii : 16/05/2009 Numarul mesajelor : 2364
Varsta : 36
Localizare : onesti bacau
Joburi/Distractii : casnica
Stare de spirit : optimista
Numele lui BB : tudorache alexandra 11.04.2007

buna eu sunt
mic si voinic: 100

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyDum 15 Noi 2009, 13:10

in aceste mesaje sper sa va convingeti care e adevarul,dupa ce am ajutato sa castige tot de proasta ma luat,si asta poate sa confirme multe mamici care leam rugat sa ma vioteze pe mamici cochete,sa confirme cum leam rugat ca pe l;ocul 2 sa o treaca pe popescu melinda.
Sus In jos
amalia-carmen
Moderator
Moderator
amalia-carmen


feminin Pesti
Data inscrierii : 13/11/2008 Numarul mesajelor : 5341
Varsta : 52
Localizare : cluj-napoca
Joburi/Distractii : fiziokinetoterapeut/printesa mea draga
Stare de spirit : mereu vesela si indragostita
Numele lui BB : ioana-alessia,1 mai 2007

buna eu sunt
mic si voinic: 10 ...si le stiu pe toate!

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyDum 15 Noi 2009, 13:20

anuta,aici e un forum unde ne respectam reciproc!dc ai o problema cu cineva,exista optiunea "mesaj privat"!!!!!!!!!!!te rog sa o folosesti!
Sus In jos
anuta22
membru super expert
membru super  expert
anuta22


feminin Gemeni
Data inscrierii : 16/05/2009 Numarul mesajelor : 2364
Varsta : 36
Localizare : onesti bacau
Joburi/Distractii : casnica
Stare de spirit : optimista
Numele lui BB : tudorache alexandra 11.04.2007

buna eu sunt
mic si voinic: 100

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyDum 15 Noi 2009, 13:28

eu vam demonstrat voua ca popescu melinda minte,cum ati vazut ca am dovedit gata ma trimiteti la mesaj privat,iar pe ea nu o triomite nimeni la mesaj privat.

daca tot va deranjez asa de mult o rog pe Elena sa imi stearga contul si gata,adica altii au dreptul sa isi spuna parerea dar eu nu am dreptul sa raspund si sa obiectez,eu trebuie sa stau sa ma faca altii mai destepti ca una melinda,sa ma facac cu ou si cu otet.
Sus In jos
lilique
sunt mic si voinic
sunt mic si voinic
lilique


feminin Berbec
Data inscrierii : 31/01/2009 Numarul mesajelor : 5434
Varsta : 40
Localizare : Tg-Jiu
Joburi/Distractii : Secretar scoala
Stare de spirit : o mamica implinita
Numele lui BB : Doncea Florin Valentin 10.07.2006

Spune-ti parerea!!!! Ginerica2

Spune-ti parerea!!!! Je-Copy


buna eu sunt
mic si voinic: 10

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyDum 15 Noi 2009, 21:06

Anuta.... aceste convorbiri sunt PRIVATE! pe noi cred ca nu ne intereseaza! voi sterge aceste mesaje pentru ca nu-si au rostul!
Sus In jos
anuta22
membru super expert
membru super  expert
anuta22


feminin Gemeni
Data inscrierii : 16/05/2009 Numarul mesajelor : 2364
Varsta : 36
Localizare : onesti bacau
Joburi/Distractii : casnica
Stare de spirit : optimista
Numele lui BB : tudorache alexandra 11.04.2007

buna eu sunt
mic si voinic: 100

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyDum 15 Noi 2009, 21:09

stergele dar stergel si pe al melindei,ca eu nu sunt carpa ei.sau mai bine sterge acest topic ca nu isi are rostul,oricum nu mai particip.
Sus In jos
anuta22
membru super expert
membru super  expert
anuta22


feminin Gemeni
Data inscrierii : 16/05/2009 Numarul mesajelor : 2364
Varsta : 36
Localizare : onesti bacau
Joburi/Distractii : casnica
Stare de spirit : optimista
Numele lui BB : tudorache alexandra 11.04.2007

buna eu sunt
mic si voinic: 100

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyDum 15 Noi 2009, 21:12

nu cred ca e in masura una ca melinda sa ma judece pe mine,nu am nevoie de judecatori,ca nu am ajuns la tribunal,sa faca admini ce cred si gata.nu sa se faca atat tam tam dintr-o greseala.
Sus In jos
paul_A
sunt mic si voinic
sunt mic si voinic
paul_A


feminin Capricorn
Data inscrierii : 14/11/2008 Numarul mesajelor : 4516
Varsta : 38
Localizare : valenii de munte
Joburi/Distractii : studenta
Stare de spirit : buna
Numele lui BB : mihai alexia gabriela
23 septembrie 2008
Spune-ti parerea!!!! Glitterfy0092829637D32
taty si Alexya- iubirile mele fara de pret

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyDum 15 Noi 2009, 21:20

dar lamuriti-ma si pe mine, la ce concurs a trisat Anuta?
Sus In jos
tzuckutza
membru merg in picioare
membru merg in picioare
tzuckutza


feminin Balanta
Data inscrierii : 19/05/2009 Numarul mesajelor : 716
Varsta : 40
Localizare : constanta
Numele lui BB : Cristina Maria Eucaleea 17.09.2008

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyLun 16 Noi 2009, 00:42

fetelor eu am avut o in lista si a ost ok o perioada..apoi a avea zile cand trebuia sa o stresez sa ma voteze...ma rog ..detalii. dar in ziua in care a trimis pe mess.... ce faceti sclavii mei votatori mi a produs o stare pe care nu v o puteti inchipui... deci ..... Spune-ti parerea!!!! Kopfschuettel nu se poate asa ceva
Sus In jos
ADMIN-ELENA
Admin
Admin
ADMIN-ELENA


feminin Pesti
Data inscrierii : 07/04/2008 Numarul mesajelor : 10791
Varsta : 41
Localizare : calarasi
Joburi/Distractii : bebelusul meu drag
Stare de spirit : sunt vesela si foarte glumeata
Numele lui BB : madalina gabriela
14/11.2007


buna eu sunt
mic si voinic:

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyLun 16 Noi 2009, 03:33

vai fetelor ce inseamna asta ? nu e frumos ce faceti Spune-ti parerea!!!! 221880 Spune-ti parerea!!!! Icon_mad
Sus In jos
https://micsivoinic.forumgratuit.ro
anuta22
membru super expert
membru super  expert
anuta22


feminin Gemeni
Data inscrierii : 16/05/2009 Numarul mesajelor : 2364
Varsta : 36
Localizare : onesti bacau
Joburi/Distractii : casnica
Stare de spirit : optimista
Numele lui BB : tudorache alexandra 11.04.2007

buna eu sunt
mic si voinic: 100

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyLun 16 Noi 2009, 16:23

tzucutza vam explicat de o mie de ori ca nu am trimis eu,chiar nu vrei sa intelegi ca nu eu am trimis acel mesaj?tiam mai explicat odATA ca mia fost sparta parola,chiar e asa de greu de a intelege?
Sus In jos
tzuckutza
membru merg in picioare
membru merg in picioare
tzuckutza


feminin Balanta
Data inscrierii : 19/05/2009 Numarul mesajelor : 716
Varsta : 40
Localizare : constanta
Numele lui BB : Cristina Maria Eucaleea 17.09.2008

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyMar 17 Noi 2009, 06:33

anuta far suparare...cine putea sa ti sparga parola si sa stie ca tu votezi fete si ele pe tine......daca ti spargea cineva parola zicea alte vorbe banuiesc.
Sus In jos
anuta22
membru super expert
membru super  expert
anuta22


feminin Gemeni
Data inscrierii : 16/05/2009 Numarul mesajelor : 2364
Varsta : 36
Localizare : onesti bacau
Joburi/Distractii : casnica
Stare de spirit : optimista
Numele lui BB : tudorache alexandra 11.04.2007

buna eu sunt
mic si voinic: 100

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyMar 17 Noi 2009, 11:47

in momentul in care acea pers a intrat pe idul meu,ia venit mesaje cu te rog un vot.........,votatima aici.....etc,si persoana aia o am in lista,de asta stia pentru ca si el primea mesaje de la mine cu te rog dami un vot..........,si de asta a trimis acel mesaj,cum poti crede ca as spune eu asa ceva?mai ales ca nu participam atunci la nici un concurs,pentru ca lucram si nu aveam timp de concusruri.dar e parerea ta ce crezi,iar daca am emis vreodata sa te votez imi cer mii de scuze.
Sus In jos
iassmyna
membru super expert
membru super  expert
iassmyna


feminin Balanta
Data inscrierii : 13/05/2008 Numarul mesajelor : 3126
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : copiii mei si arta foto
Numele lui BB : Alex... 07.04.2007
Yna... 02.07.2002

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyMar 17 Noi 2009, 12:06

cam urat ce se intampla ! Spune-ti parerea!!!! 834880
Sus In jos
lilique
sunt mic si voinic
sunt mic si voinic
lilique


feminin Berbec
Data inscrierii : 31/01/2009 Numarul mesajelor : 5434
Varsta : 40
Localizare : Tg-Jiu
Joburi/Distractii : Secretar scoala
Stare de spirit : o mamica implinita
Numele lui BB : Doncea Florin Valentin 10.07.2006

Spune-ti parerea!!!! Ginerica2

Spune-ti parerea!!!! Je-Copy


buna eu sunt
mic si voinic: 10

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyMar 17 Noi 2009, 21:25

ai dreptate Iasmina! deviem de la subiect..............
Sus In jos
SWE
Moderator
Moderator
SWE


feminin Fecioara
Data inscrierii : 13/07/2008 Numarul mesajelor : 9223
Varsta : 48
Localizare : Arad
Joburi/Distractii : teacher / familia prietenii
Stare de spirit : vesela si optimista
Numele lui BB : Raluca-Patricia
08.04.2007
Sfanta Zi de Paste

Spune-ti parerea!!!! Photo1439.th

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyMar 17 Noi 2009, 22:56

eu acum am citit fetelor... Spune-ti parerea!!!! Icon_scratch nu-mi plac lucururile astea...nici jignirile...si fetele ...offf ...parca melinda o acuzase si pe admin Elena ca i-a trimis un premiu cu jucarii folosite...poate ma insel eu...nu-mi plac oamenii intriganti Spune-ti parerea!!!! 496481
Sus In jos
lilique
sunt mic si voinic
sunt mic si voinic
lilique


feminin Berbec
Data inscrierii : 31/01/2009 Numarul mesajelor : 5434
Varsta : 40
Localizare : Tg-Jiu
Joburi/Distractii : Secretar scoala
Stare de spirit : o mamica implinita
Numele lui BB : Doncea Florin Valentin 10.07.2006

Spune-ti parerea!!!! Ginerica2

Spune-ti parerea!!!! Je-Copy


buna eu sunt
mic si voinic: 10

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyMier 18 Noi 2009, 08:00

SWE a scris:
eu acum am citit fetelor... Spune-ti parerea!!!! Icon_scratch nu-mi plac lucururile astea...nici jignirile...si fetele ...offf ...parca melinda o acuzase si pe admin Elena ca i-a trimis un premiu cu jucarii folosite...poate ma insel eu...nu-mi plac oamenii intriganti Spune-ti parerea!!!! 496481


Cuscra.... eu am deschis acest topic in speranta sa obtin un raspuns in privinta Anutei, daca sa participe la consururile unde deja este inscrisa, sau doar la altere, sau sa nu mai participe deloc. ! De ce acest lucru? Pentru faptul ca s-a votat ca si vizitator de 16 ori , intr-o singura zi , la un singur concurs!
Imi pare rau ca s-a ajuns aici.... jignirile care s-au adus , reciproc, nu-mi plac! Trebuie sa mentionez ca am fost nevoita sa sterg unele postari intrucat aduceau injurii si lezau imaginea unor persoane!
Sus In jos
SWE
Moderator
Moderator
SWE


feminin Fecioara
Data inscrierii : 13/07/2008 Numarul mesajelor : 9223
Varsta : 48
Localizare : Arad
Joburi/Distractii : teacher / familia prietenii
Stare de spirit : vesela si optimista
Numele lui BB : Raluca-Patricia
08.04.2007
Sfanta Zi de Paste

Spune-ti parerea!!!! Photo1439.th

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyMier 18 Noi 2009, 09:04

sunt tot felul de discrepantze la voturi, am vazut si eu ... ce ciudat... dar de unde atata disperare? valoarea premiilor este mai mult simbolica...
Sus In jos
ADMIN-ELENA
Admin
Admin
ADMIN-ELENA


feminin Pesti
Data inscrierii : 07/04/2008 Numarul mesajelor : 10791
Varsta : 41
Localizare : calarasi
Joburi/Distractii : bebelusul meu drag
Stare de spirit : sunt vesela si foarte glumeata
Numele lui BB : madalina gabriela
14/11.2007


buna eu sunt
mic si voinic:

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyMier 18 Noi 2009, 11:02

anuta22 a scris:
in momentul in care acea pers a intrat pe idul meu,ia venit mesaje cu te rog un vot.........,votatima aici.....etc,si persoana aia o am in lista,de asta stia pentru ca si el primea mesaje de la mine cu te rog dami un vot..........,si de asta a trimis acel mesaj,cum poti crede ca as spune eu asa ceva?mai ales ca nu participam atunci la nici un concurs,pentru ca lucram si nu aveam timp de concusruri.dar e parerea ta ce crezi,iar daca am emis vreodata sa te votez imi cer mii de scuze.
inchide acel id si fa unul bnou ..si atunci poti anunta fetele ca nu mai folosesti acel id si cred ca e mai bn
Sus In jos
https://micsivoinic.forumgratuit.ro
anuta22
membru super expert
membru super  expert
anuta22


feminin Gemeni
Data inscrierii : 16/05/2009 Numarul mesajelor : 2364
Varsta : 36
Localizare : onesti bacau
Joburi/Distractii : casnica
Stare de spirit : optimista
Numele lui BB : tudorache alexandra 11.04.2007

buna eu sunt
mic si voinic: 100

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyMier 18 Noi 2009, 11:05

cu ce folos sa il inchid?nu am cum sa il inchid,am foarte multe pers in acest id.pe viitor am sa imi fac altul.
Sus In jos
ADMIN-ELENA
Admin
Admin
ADMIN-ELENA


feminin Pesti
Data inscrierii : 07/04/2008 Numarul mesajelor : 10791
Varsta : 41
Localizare : calarasi
Joburi/Distractii : bebelusul meu drag
Stare de spirit : sunt vesela si foarte glumeata
Numele lui BB : madalina gabriela
14/11.2007


buna eu sunt
mic si voinic:

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyMier 18 Noi 2009, 11:11

anuta22 a scris:
cu ce folos sa il inchid?nu am cum sa il inchid,am foarte multe pers in acest id.pe viitor am sa imi fac altul.
iti faci un nou id ..iar acele persoane care le ai in lista si te vor in continuare in lista lor te vor adauga cu id nou si vor sterge pe cel vechi ...eu cred ca e cea mai buna idee
Sus In jos
https://micsivoinic.forumgratuit.ro
SWE
Moderator
Moderator
SWE


feminin Fecioara
Data inscrierii : 13/07/2008 Numarul mesajelor : 9223
Varsta : 48
Localizare : Arad
Joburi/Distractii : teacher / familia prietenii
Stare de spirit : vesela si optimista
Numele lui BB : Raluca-Patricia
08.04.2007
Sfanta Zi de Paste

Spune-ti parerea!!!! Photo1439.th

Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! EmptyMier 18 Noi 2009, 11:16

lasa ca o rezolvi tu si pe asta...important este sa respecti mamicile de pe acest forum...sunt demne de tot respectul ( asta implica si onestitate in votare ) ...noi cred ca am tratat pe toate lumea asa cum se cuvine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Spune-ti parerea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ti parerea!!!!   Spune-ti parerea!!!! Empty

Sus In jos
 
Spune-ti parerea!!!!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» parerea ta conteaza

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIC SI VOINIC :: Sponsori :: Sponsorii nostrii :: un nou sponsor..... www.eyeslipsface.com-
Mergi direct la: