MIC SI VOINIC
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
MIC SI VOINIC

LUMEA COPIILOR
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex

In jos 
+5
red_rose
ONE-VLAD
pattysofy
stefy_isabela
ADMIN-ELENA
9 participan?i
AutorMesaj
ADMIN-ELENA
Admin
Admin
ADMIN-ELENA


feminin Pesti
Data inscrierii : 07/04/2008 Numarul mesajelor : 10791
Varsta : 41
Localizare : calarasi
Joburi/Distractii : bebelusul meu drag
Stare de spirit : sunt vesela si foarte glumeata
Numele lui BB : madalina gabriela
14/11.2007


buna eu sunt
mic si voinic:

Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex Empty
MesajSubiect: Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex   Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex EmptyJoi 12 Iun 2008, 13:19

Trei din patru femei se gandesc la cumparaturi cam tot atat de des cat se gandesc barbatii la sex.
Cum sa faca sa-si cumpere rochia mult visata sau perechea de pantofi
ultimul racnet...Astfel de ganduri le trec femeilor prin cap la fiecare
60 de sceunde, conform unui studiu realizat de revista Cosmopolitan.

Presupunand ca o femeie doarme 8 ore pe noapte, atunci chinuitoarele
ganduri le bantuie pe reprezentantele sexului frumos de 960 de ori pe
zi, adica de 6270 de ori pe saptamana.

Un studiu anterior
sustinea ca barbatii nu au altceva in minte decat... sex. Se pare ca ei
se gandesc la acest subiect la fiecare 52 de secunde, in timp ce o
femeie isi aduce aminte de amor doar o data pe zi.
Sus In jos
https://micsivoinic.forumgratuit.ro
stefy_isabela
Moderator
Moderator
stefy_isabela


feminin Sagetator
Data inscrierii : 18/04/2008 Numarul mesajelor : 2218
Varsta : 42
Localizare : BUCURESTI
Numele lui BB : MARIA ISABELA:5 MARTIE 2007




Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex Empty
MesajSubiect: Re: Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex   Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex EmptyJoi 12 Iun 2008, 13:22

bounce Exact sunt de accord !
Sus In jos
stefy_isabela
Moderator
Moderator
stefy_isabela


feminin Sagetator
Data inscrierii : 18/04/2008 Numarul mesajelor : 2218
Varsta : 42
Localizare : BUCURESTI
Numele lui BB : MARIA ISABELA:5 MARTIE 2007




Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex Empty
MesajSubiect: Re: Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex   Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex EmptyJoi 12 Iun 2008, 13:24

Numai ca acum cu bebe ,ne gandim si la viata lui,sanatatea,cum o sa fie,grijile de toate zilele!
Sus In jos
ADMIN-ELENA
Admin
Admin
ADMIN-ELENA


feminin Pesti
Data inscrierii : 07/04/2008 Numarul mesajelor : 10791
Varsta : 41
Localizare : calarasi
Joburi/Distractii : bebelusul meu drag
Stare de spirit : sunt vesela si foarte glumeata
Numele lui BB : madalina gabriela
14/11.2007


buna eu sunt
mic si voinic:

Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex Empty
MesajSubiect: Re: Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex   Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex EmptyJoi 12 Iun 2008, 13:25

normal
Sus In jos
https://micsivoinic.forumgratuit.ro
pattysofy
membru primii pasi
membru primii pasi
pattysofy


feminin Leu
Data inscrierii : 19/04/2008 Numarul mesajelor : 531
Varsta : 39
Localizare : calarasi

Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex Empty
MesajSubiect: Re: Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex   Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex EmptyVin 13 Iun 2008, 02:01

sau mai ne gandim noi femeile la ce vom face de mancare,sau vb stefaniei,ce sa facem k bebe sa fie mereu sanatos si bine hranit si ingrijit!
Sus In jos
ONE-VLAD
sunt mic si voinic
sunt mic si voinic
ONE-VLAD


feminin Rac
Data inscrierii : 26/05/2008 Numarul mesajelor : 6441
Varsta : 43
Localizare : Pitesti
Numele lui BB : luca alexandru
7 ianuarie 2007

Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex Empty
MesajSubiect: Re: Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex   Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex EmptySam 14 Iun 2008, 12:16

Este adevarat ca ne gandim acum mai mult la bebe , dar chiar nu va ganditi la cumparaturi macar o ora pe zi???Eu ma gandesc si abia astept sa mai creasca sa-l iau si sa facem cumparaturi..."mici cumparaturi".Va sarut dulce!
Sus In jos
red_rose
sunt mic si voinic
sunt mic si voinic
red_rose


feminin Rac
Data inscrierii : 18/06/2008 Numarul mesajelor : 10950
Varsta : 44
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : fotografia si bebe meu scump!
Stare de spirit : fericita!!
Numele lui BB : ANTONIA 23 mai 2008

Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex Empty
MesajSubiect: Re: Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex   Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex EmptyMar 15 Iul 2008, 02:27

he, he...la mine sotul meu este innebunit dupa cumparaturi....si cata rabdare are de fiecare data cand mergem....pe cand eu, ma plictisesc tare repede... :D
Sus In jos
gabrielamoca
sunt mic si voinic
sunt mic si voinic
gabrielamoca


feminin Capricorn
Data inscrierii : 14/06/2008 Numarul mesajelor : 7695
Varsta : 50
Localizare : Iasi
Numele lui BB : Vladut :27 martie 2008 si Ionut: 11 ianuarie 1997






Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex Empty
MesajSubiect: Re: Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex   Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex EmptyMar 15 Iul 2008, 11:08

pe cine oare au facut sondajul asta?......cred ca doar pe tineret......mie imi place sa merg la cumparaturi...dar nu ma gandesc de 960 ori pe zi...... Question
Sus In jos
mamulici
Mamica noua
Mamica noua
mamulici


feminin Pesti
Data inscrierii : 15/05/2008 Numarul mesajelor : 49
Varsta : 40
Localizare : sibiu

Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex Empty
MesajSubiect: Re: Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex   Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex EmptyMier 16 Iul 2008, 04:12

:D cat se poate de adevarat
ce m-as face eu fara hainute si fara cosmetice
permanent imi trebuiesc altele noi
dar dupa cum spuneati si voi
copilasul este pe primul loc
daca trebuie sa ii cumpar lui ceva atunci renunt la acareturile mele
Sus In jos
http://fericireamamicilor.forumgratuit.ro
ADMIN-ELENA
Admin
Admin
ADMIN-ELENA


feminin Pesti
Data inscrierii : 07/04/2008 Numarul mesajelor : 10791
Varsta : 41
Localizare : calarasi
Joburi/Distractii : bebelusul meu drag
Stare de spirit : sunt vesela si foarte glumeata
Numele lui BB : madalina gabriela
14/11.2007


buna eu sunt
mic si voinic:

Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex Empty
MesajSubiect: Re: Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex   Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex EmptyMier 16 Iul 2008, 04:14

asa ce fetelor bebeii si pe urma noi
Sus In jos
https://micsivoinic.forumgratuit.ro
Marya(moxy88)
Moderator
Moderator
Marya(moxy88)


feminin Pesti
Data inscrierii : 05/08/2008 Numarul mesajelor : 4069
Varsta : 36
Localizare : Tecuci
Joburi/Distractii : Studenta
Stare de spirit : Foarte buna
Numele lui BB : Daria-nepotica mea iubita ,4 anisori.5 iulie 2004

Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex Empty
MesajSubiect: Re: Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex   Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex EmptyJoi 14 Aug 2008, 22:53

cata dreptate................very happy very happy very happy very happy very happy
eu chiar ma gandesc foarte des la shoping very happy very happy very happy
Sus In jos
gabrielamoca
sunt mic si voinic
sunt mic si voinic
gabrielamoca


feminin Capricorn
Data inscrierii : 14/06/2008 Numarul mesajelor : 7695
Varsta : 50
Localizare : Iasi
Numele lui BB : Vladut :27 martie 2008 si Ionut: 11 ianuarie 1997






Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex Empty
MesajSubiect: Re: Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex   Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex EmptyJoi 14 Aug 2008, 23:44

dupa ce am citit aseara la alt topic.......cred ca barbatii ne intrec....
Sus In jos
psmoscraciun
Mamica noua
Mamica noua



feminin Gemeni
Data inscrierii : 21/11/2009 Numarul mesajelor : 49
Varsta : 44
Localizare : TG MURES
Numele lui BB : NEKERESS JANOS 16.03.2006

Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex Empty
MesajSubiect: Re: Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex   Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex EmptySam 21 Noi 2009, 02:37

Intra pe ste-ul : www.PsMosCraciun.ro si

fa-i copilului tau un cadou de neuitat!!! O scrisoare de la Mos Craicun!! Prin Posta Romana, copilul dumneavoastra va primi o scrisoare de la Mos Craciun care este facut in asa fel incat copilul va crede caci este chiar de la Mosu'. Astfel copilul va fi foarte bucuros stiind caci scrisoarea este chiar de Mosu in special pentru el, scrisorile fiind personalizate, (cu numele, persoana indragita, animalul preferat, adresa etc.), se poate alege din mai multe layouturi .

Mai nou unic pe piata SCRISORI 3D., care se pot citi numai cu ajutorul a unor ochelari 3D, care desigur este inclus in pret si este primit impreuna cu scrisoarea.

Vizitati-ne si nu ve-ti regreta!!! Suntem siguri ca aceasta scrisoare va pune un zambet pe chipul copilului dumneavoastra .

PS. Mos Craciun www.psmoscraciun.ro
Sus In jos
 
Femeile se gandesc la cumparaturi la fel de des cat se gandesc barbatii la sex
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIC SI VOINIC :: STIRI DIN INTREAGA LUME!Ai aflat ceva spune aici!-
Mergi direct la: